Гузенко Андрій

Гузенко Андрій

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
PRIMES
Киев

Гузенко Андрій

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
PRIMES
Киев
Верифицированный профиль
3
Года опыта
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
13
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
3 дня назад

Продажа коммерческой недвижимости (7)

  • PRIMES
    447 000 $
    2 980 $/м²

    Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 30

    многофункциональное помещение
    150 м²
    2025 год постройки
    3 дня назад
    #34315 Пропонується фасадне комерційне приміщення у престижному ЖК Nordica в центрі Києва, район Липки. Об’єкт розташований у Будинку 1, секція 1, на 1 поверсі, з фасадними вікнами на Липки та панорамним склінням у підлогу, що забезпечує відмінну видимість, максимум природного світла та презентабельний вигляд для будь-якого бізнесу. У продажу два приміщення: офіс №5 площею 56,49 м² та офіс №6 площею 92,82 м². Приміщення №6 є єдиним із додатковим вентиляційним каналом, що робить його ідеальним варіантом для кафе, кав’ярні або іншого формату закладу громадського харчування. Приміщення підходять для кафе, салону краси, шоуруму, медичного кабінету, офісу компанії або будь-якого іншого виду діяль...
    Риелтор
  • PRIMES
    3 400 000 $
    1 910 $/м²

    Василия Тютюнника ул. (Анрі Барбюса), 5-В

    БЕЗ КОМИССИИ Олимпийская
    многофункциональное помещение
    1780 м²
    2 нед. назад
    #27652 Продаж комерційного приміщення площею 1779 м², розташованого на 1-2 поверхах у новому цегляному будинку в центрі столиці. Власний вхід. Цілодобова охорона. 95% приміщення знаходиться на одному поверсі. Приміщення побудоване за кабінетною системою, що робить його ідеальним варіантом для медичної клініки або реабілітаційного центру. Також чудово підійде під великий офіс компанії з можливістю реалізувати власне планування. Можна розділити на 3 окремих блоки, кожен зі своїм входом, кухнею та санвузлами. Встановлені індивідуальні лічильники на воду та опалення. Є система кондиціювання та протипожежна система. Все приміщення наразі здається в оренду. Станції метро Олімпійська та Палац У...
    Риелтор
  • PRIMES
    1 100 000 $
    5 000 $/м²

    Иоанна Павла II ул. (Лумумбы Патриса), 6/1

    многофункциональное помещение
    220 м²
    2014 год постройки
    2 нед. назад
    #33016 Пропонується на продаж офіс на вулиці Іоанна Павла II, 6/1. ЖК Бульвар Фонтанів Це не просто дизайнерський офіс, це суцільне задоволення працювати в унікальному просторі. Загальна площа приміщення 220 м2. Загальна кількість робочих місць - 39 (з можливістю збільшити). Функціональне планування складається з: - ресепшн, лаунж зона; - OPEN Space; - переговорна кімната на 7 осіб; - унікальна кухня; - гардеробні ніші; - 2 санвузли. Опис: Офіс на 2 поверсі. Стан приміщення: новий, сучасний, дизайнерський ремонт, із застосуванням сучасних технологій акустичного дизайну - повністю укомплектований сучасними якісними меблями. На кухні є вся необхідна для офісу техніка: холодильник...
    Риелтор
  • PRIMES
    602 000 $
    2 255 $/м²

    Большая Житомирская ул., 14

    многофункциональное помещение
    267 м²
    3 нед. назад
    #26800 Продаж фасадного приміщення | Вул. Велика Житомирська| Центр Києва Площа: 267,3 м² (1 поверх + цоколь) ЖБ перекриття | 2 окремі входи (з вулиці та двору) Пропонується до продажу комерційне приміщення у самому серці історичного Києва — локація біля Пейзажної алеї, з активним пішохідним і туристичним трафіком. Характеристики: – Фасадний вхід – Житловий фонд – Пожежна та охоронна сигналізації – Система кондиціювання – ЖБ перекриття – 1 поверх + цоколь – Висока стеля, вітринні вікна Призначення: Підходить під магазин, аптеку, відділення банку, офіс, салон, галерею, заклад харчування тощо (еквівалент 94 500 грн/м² за курсом 1 $ = 41,95 грн) безготівковий розрахунок Деталі та організа...
    Риелтор
  • PRIMES
    360 000 $
    2 727 $/м²

    Шота Руставели ул., 44

    многофункциональное помещение
    132 м²
    2005 год постройки
    3 нед. назад
    #32644 Продається офіс в спецпроєкту 2008 г. Офіс з якісним ремонтом. Раціональне планування просторий хол та 4 окремі кабінета. Развинута інфраструктура. Поруч БЦ ТРЦ Guliever. Mandarin Plaza. Зручне транспортне сполучення. підземний паркінг.
    Риелтор
  • PRIMES
    548 600 $
    4 004 $/м²

    Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 20-А

    многофункциональное помещение
    137 м²
    3 нед. назад
    #26007 На продаж пропонується комерційне фасадне приміщення на 2-му поверсі площею 137.15 кв.м. Стан: без ремонту. Висота стелі 4 м. Розташування: ЖК Новопечерські Липки, вулиця Андрія Верхогляда, 7-а черга. Здача в експлуатацію в 2025 році. «Новопечерські Липки» – квартал бізнес-класу, розроблений та продуманий до кожної дрібниці для зручності його мешканців. Займає площу більше ніж 25 га в історичному, культурному та діловому центрі Києва — Печерскому районі столиці. Близьке розташування центральних автомобільних артерій міста – бульвари Дружби Народів і Лесі Українки, вулиця Бойчука (Кіквідзе), Залізничне шосе. Проблема транспортної доступності вирішується зручною схемою транспортних шля...
    Риелтор
  • PRIMES
    590 000 $
    3 471 $/м²

    Панаса Мирного ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ Печерская
    офисное помещение
    170 м²
    2 мес. назад
    Продаж нового дизайнерського офісу Договір оренди підписаний на 3 роки Знаходиться офіс в Печерському районі, вул. Панаса Мирного 8, нежитловий фонд Двоярусний офіс з другим світлом- ідеальне рішення для робочої атмосфери 170м2 робочого простору 9 поверх
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.